Brezza Sushi — ainulaadne toiduvalmistamise tehnoloogia ja omapärane menüü. Oskame valmistada maitsvalt mistahes rooga niing püüame olla võimalikult paljudele klientidele meele järele.Toodete kvaliteet on meie jaoks esmatähtis.

Meie eesmärk on teha Jaapani köök kõigile kättesaadavaks, säilitades selle parimad traditsioonid, peenused ning erinevad maitsed, kuid üllatades kliente ka uute hõrgutistega. Olete alati meie juurde külla oodatud!

Kvaliteet graphic

Kvaliteet

Üksnes värske toit. Iga tellimus valmistatakse eraldi vahetult enne toidu serveerimist. Brezza Sushi jälgib hoolikalt toiduainete tarneid ja realiseerimistähtaegu ning teeb koostööd üksnes usaldusväärsete partneritega.

Valik graphic

Valik

Meie menüü rahuldab ka kõige suuremat toidunautlejat. Pakume laia valikut roogasid kalast ja mereandidest, samuti hõrke taimetoite. Igal rullil on oma kordumatu maitse.

Kogemus graphic

Kogemus

Meie kokad on oma ala tõelised asjatundjad, kelle meelest on Jaapani roogade valmistamine omaette kunst. Brezza Sushi visiitkaart – alati maitsvad ja värsked sushi´d ja rullid.